САН-СТРОЙ

Укладання плитки

Послуги досвідчених майстрів-плиточників. Всі види плиточних робіт за доступними цінами.
Наші професійні майстри займаються укладанням плитки в приватних будинках, квартирах, котеджах, офісних і торгових приміщеннях по Києву і області. Якісно і на совість виконуємо плиткові роботи.
Укладання плитки - трудомісткий процес з безліччю нюансів, що вимагає від майстра особливої уваги і великого досвіду. У нашій компанії працюють виключно досвідчені плиточники, які виконують плиткові роботи за сучасними технологіями. Ми реалізували більше 4000 проектів і знаємо, що робимо.

Перш ніж почати роботи з укладання плитки, ми безкоштовно складаємо кошторис. Весь процес розділений на 4 етапи:
  1. Виїзд кошторисника, оцінка ситуації «на об'єкті» та заміри для складання кошторису;
  2. Розрахунок вартості матеріалів і роботи, складання кошторису, узгодження договору з термінами, умовами оплати і гарантіями якості;
  3. Підписання договору, доставка матеріалів і обладнання, старт роботи (після сплати клієнтом авансу в обсязі, узгодженому в договорі);
  4. Реалізація проекту, підписання акту приймання-передачі робіт після їх завершення (сплата клієнтом залишку суми за договором).
Всю плитку можна умовно розділити на дві великі групи: для внутрішнього і для зовнішнього облицювання.

Плитка для внутрішніх робіт підійде для санвузлів і кухні, іноді вона застосовується як елемент декору, або як функціональний елемент в спеціалізованих приміщеннях. Її використовують для оздоблення стін і підлоги. Кожен вид плитки укладається за своєю окремою технологією: ретельно підібрані клейові суміші, попередня підготовка поверхонь, розмітка першого ряду, нарізка плитки на шматки, затирка швів.

Технологія укладання плитки зовні враховує експлуатаційні особливості: надмірні перепади температур повітря, підвищену вологість і велике навантаження. Зовнішні плиткові роботи зазвичай включають: укладання тротуарної плитки або бруківки; установку бордюрів і зливів; оздоблення сходів і ґанку; облицювання фасаду.

Послуги плиточника

Ви можете безкоштовно замовити виміри і розрахунок вартості послуг плиточника для будинку чи офісу - і отримаєте розгорнуту консультацію від професійних майстрів, які працюють в цій сфері не менше 7 років.
  • Укладання плитки на підлогу. Дотримуємося технології. Після вирівнювання підлоги кладемо гідроізоляційний матеріал, який захистить від протікання. Консультація і організація доставки матеріалів. Досвід роботи 8 років. Весь необхідний інструмент в наявності.
  • Укладання плитки на стіни. Плиточник з 10-річним стажем якісно виконає роботи з укладки плитки. Монтаж здійснює таким чином, щоб поверхні чітко стикувалися в кутах без утворення проміжків. З акуратністю ювеліра вирізає отвори під розетки і освітлення, щоб ніде не виникло тріщин.
  • Укладання плитки у ванній. Порадимо хорошу плитку, яка зберігає свій вигляд в умовах підвищеної вологості. Приїдемо в зручний час, зі своїм устаткуванням і робочим інструментом, закупимо і доставимо всі необхідні матеріали.
  • Укладання декоративної плитки. Оздоблюємо плиткою підлогу, стіни, фартух. У ванній, на кухні, передпокої. Будь-які розміри і форми. Використовуємо клей підвищеної міцності і ретельно підбираємо суміш для затирання, щоб вона поєднувалася із загальним стилем і надійно захищала облицювальні покриття від вологи.
  • Укладання мозаїки. Робимо поверхню ідеально рівною, щоб нерівності не з'явилися після декорування. Мозаїчну плитку укладаємо на паперову основу або на сітку зі скловолокна. Індивідуально розробляємо ескіз з урахуванням всіх ваших побажань.
  • Укладання тротуарної плитки. Надаємо весь комплекс послуг з укладання плитки для вуличного покриття: вирівнювання грунту, підготовка щебеневої основи, бетонування, укладання тротуарної плитки, підрізування, монтаж бордюрів.

Ціни на укладку плитки

Вартість плиткових робіт залежить від декількох факторів: формат і товщина плитки; вид матеріалу і підготовчі роботи; рівень складності облицювальних робіт; об'єм замовлення.

Розцінки: укладання плитки на підлогу

Вартість: укладання плитки на стіну

Ціни: укладання декоративної плитки

Прайс: укладання тротуарної плитки

Розрахунок вартості плиткових робіт

Заповніть заявку зараз і ми передзвонимо вам, щоб відповісти на питання і погодити час візиту замірника
+38(067) 327-04-16
+38(044) 221-35-48
Час роботи: Пн–Пт, 09:00–19:00
© 2008 - 2020 Сайт компанії Сан-Строй, м. Київ
Від штукатурки до повноцінного ремонту «під ключ»