САН-СТРОЙ

Стяжка підлоги

Послуги напівсухої стяжки підлоги та покрівлі машинним способом. Заливка і вирівнювання підлог за доступними цінами.
Наша компанія вже більше 10 років займається влаштуванням стяжки підлоги. Ми працюємо за німецькою технологією механізованої стяжки. Таку стяжку заливають як на підлогу, так і на дах. Її застосовують в квартирах, будинках, паркінгах, складських та інших видах нежитлових приміщень.
Стяжка підлоги - це заливка його розчином цементної суміші. Напівсуха стяжка підлоги - це схожа технологія, але з використанням розчину з меншою кількістю води і додатковими зміцнюючими компонентами. Завдяки зменшенню частки рідини, суміш має підвищену щільність, а отже і міцність, а також не всідається при висиханні. Стяжка швидше висихає і не додає вологості приміщенню, що дає можливість давати піше навантаження через 12 годин, а отже і проводити оздоблювальні роботи через 7 днів. Виключається можливість протікання через стики. Для якісної стяжки даного формату використовуємо спеціальне механічне обладнання.

Залежно від функцій і типу монтажу, машинну стяжку підлоги можна умовно розділити на три групи:

  • Проста стяжка - на базову основу (зазвичай залізобетонну) накладається плівка-ізолятор, після чого наноситься цементний розчин;
  • Стяжка на теплу підлогу - між базовою основою і розчином додається утеплювач, всередині якого прокладаються нагрівальні елементи, зверху укладається фінішне покриття;
  • Стяжка з ізоляцією - між базовою основою і розчином додається тепловий чи звуковий ізоляційний шар.

Послуги напівсухої стяжки підлоги та крівлі

Всі роботи, включаючи напівсуху стяжку, ми виконуємо за узгодженим договором. Ми суворо дотримуємось прописаних термінів і кошторису, а також гарантуємо незмінну якість нашої роботи протягом року. У нас працюють тільки досвідчені майстри. Ми використовуємо перевірені матеріали і працюємо зі своїм обладнанням. Тому, замовивши послугу у нас, ви можете бути впевнені в результаті.

Що ми використовуємо для стяжки

Ми використовуємо тільки перевірені суміші топових брендів, що мають сертифікати якості. Також для роботи ми обираємо очищений крупнофракційний пісок від постійного постачальника, зміцнююче фіброволокно і поліетиленову плівку, перевірену тисячами квадратних метрів квартир, будинків і офісів наших клієнтів.

Наше обладнання - це власні пневмонагнітачі, за допомогою яких здійснюється змішування розчину і заливка підлоги, та шліфувальні машини. Вся техніка є в наявності у достатній кількості і знаходиться у швидкому доступі, тому ми маємо змогу розпочати роботи з монтажу стяжки вашої підлоги в найкоротші строки.

Як ми працюємо

Щоб замовити стяжку підлоги від наших майстрів, вам потрібно:
1
Розрахунок вартості
Залишити заявку і узгодити безкоштовну зустріч із замірником, який зробить необхідні заміри приміщення і дасть рекомендації, щодо найліпшого варіанту стяжки.
2
Узгодження
Отримати безкоштовний точний розрахунок вартості проекту і узгодити кошторис у договорі.
3
Безпечний старт
Внести авансовий платіж після підписання договору і завезення обладнання на об'єкт, і ми готові розпочинати роботи.
4
Прийом роботи
Прийняти роботу, підписавши акт приймання-передачі, і сплатити решту суми за договором.

Ціни на напівсуху стяжку

Ціна за квадратний метр залежить від: площі об'єкта, товщини укладання, особливостей об'єкту (поверх, наявність вантажного ліфту). Площа підлоги від 150 м².

Розцінки на послуги напівсухої механічної стяжки

Розрахунок вартості стяжки підлоги

Заповніть заявку зараз і ми передзвонимо вам, щоб відповісти на питання і узгодити час візиту замірника
+38(067) 327-04-16
+38(044) 221-35-48
Час роботи: Пн–Пт, 09:00–19:00
© 2008 - 2020 Сайт компанії Сан-Строй, м. Київ
Від штукатурки до повноцінного ремонту «під ключ»