САН-СТРОЙ

Комплексний ремонт квартир під ключ

Затишний ремонт квартир і будинків з нуля і до повної готовності за доступними цінами.
Ми - команда фахівців в області ремонту і обробки приміщень. Допоможемо старе приміщення перевтілити у сучасний і зручний простір. Виконуємо ремонти будь-якої складності - від простого косметичного до капітального з переплануванням.
Наша компанія реалізує ремонтні та будівельні проекти з 2008 року. Спеціалізуємося на ремонтах в квартирах, котеджах, офісах, магазинах і складах. Ми зібрали команду професіоналів: досвідчених дизайнерів і майстрів з практикою від 7 років. Використовуємо власну техніку і тільки перевірені матеріали, тому можемо гарантувати якість нашої роботи.

Всі проекти, які ми втілюємо для клієнтів, починаються з безкоштовної консультації, вимірів і розрахунку вартості. Тільки після узгодження кошторису і підписання договору ми приступаємо до виконання робіт. Щоб замовити комплексний ремонт, вам потрібно:

  1. Залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо і домовимося про безкоштовне вимірювання об'єкта, проконсультуємо і запропонуємо найкращі рішення.
  2. Узгодити план робіт і кошторис. Ми безкоштовно розрахуємо вартість вашого проекту, внесемо в договір кошторис по роботам і матеріалами, а також терміни виконання та гарантійні зобов'язання.
  3. Внести авансовий платіж. Після підписання договору та внесення авансу ми почнемо працювати згідно узгодженого кошторису і графіку.
  4. Прийняти проект. По завершенню робіт ви підписуєте акт приймання-здачі та сплачуєте решту суми платежу за договором.

Послуги з ремонту під ключ

Ремонт під ключ - це широкопрофільна послуга, яка включає: розробку дизайн-проекту, підбір відповідних матеріалів, демонтаж, проведення будівельних робіт, декорування та оздоблення простору.
Косметичний ремонт - реновація декору без капітальної перебудови простору. У процесі такого ремонту оновлюється покриття стін, стелі, замінюються вікна, ремонтується або переробляється підлога, змінюються дрібні деталі (розетки, плінтуси, дверні ручки), а іноді міжкімнатні двері.

Капітальний ремонт передбачає суттєві зміни не тільки в декоруванні простору, але і на функціональному рівні. У процесі такого ремонту змінюються вікна, двері, підлоги, іноді перебудовуються стіни і робиться перепланування квартири. Він починається з демонтажу старих елементів інтер'єру та підготовки простору до будівельних робіт. Далі відновлюються стіни, розділяється трубопровід, опалення, електропроводка, після чого команда приступає до декоративних робіт.

Євроремонт - це капітальний або косметичний ремонт квартири, в процесі якого використовуються сертифіковані будматеріали і технології високої якості. До роботи ми беремо екологічно чисті і безпечні матеріали, інноваційну техніку (наприклад, розумний будинок), енергозберігаючі технології та характерний європейський формат дизайну. Зазвичай ціни на такий ремонт значно вище, ніж вартість стандартного капітального ремонту, але прослужить такий будинок або квартира значно довше.

Елітний ремонт - це капітальний ремонт з використанням матеріалів високого цінового сегмента. Наприклад, оздоблення дорогим деревом, венеціанською штукатуркою, натуральним каменем. Можливе доповнення квартири опалювальними терасами, каміном, зимовим садом, екслюзивною вбудованою технікою.

Ми пропонуємо комплексне рішення по якісному недорогому ремонту в новобудовах і вторинному житлі:

  1. Ремонт квартири-студії;
  2. Ремонт 1-кімнатної квартири;
  3. Ремонт 2-кімнатної квартири (двушки);
  4. Ремонт 3-кімнатної квартири (трьошки);
  5. Ремонт котеджу;
  6. Ремонт офісу.

Ціни на ремонт за м²

Кінцева вартість комплексного ремонту залежить від таких факторів: складність проекту, площа об'єкта, перелік замовлених робіт, кількість майстрів, складність робіт з обраними будівельними та оздоблювальними матеріалами.

Розрахунок вартості ремонту

Заповніть заявку зараз і ми передзвонимо вам, щоб відповісти на питання і погодити час візиту замірника.
+38(067) 327-04-16
+38(044) 221-35-48
Час роботи: Пн–Пт, 09:00–19:00
© 2008 - 2020 Сайт компанії Сан-Строй, м. Київ
Від штукатурки до повноцінного ремонту «під ключ»