САН-СТРОЙ

ПРО КОМПАНІЮ

Ми професійно робимо ремонти вже більше 10 років і встигли попрацювати з більше ніж 4000 об'єктів житлових і комерційних приміщень.
Ставимо перед собою високу планку якості - зробити відмінно з першого разу. Щоб відповідати цим принципам, ми зібрали в команді по-справжньому досвідчених співробітників і працюємо тільки перевіреними матеріалами.
Ми робимо комплексні ремонти житлових, офісних і адміністративних приміщень - і нам до снаги проект будь-якої складності.

НАШІ ПОСЛУГИ

Штукатурні роботи
Ми штукатуримо стіни і стелі за допомогою спеціальної техніки з нашого власного технопарку. Спочатку готуємо поверхню, потім армуємо, наносимо розчин і розрівнюємо. В кінці затираємо і глянцуемо поверхні, щоб вони стали ідеально рівними.
У нас є три варіанти тарифів для штукатурних робіт, а розрахувати вартість вашого проекту можна безкоштовно, залишивши заявку на сайті.
Стяжка підлоги
Ми робимо стяжку підлоги за найефективнішою технологією - напівсухої стяжки. Спеціальні машини перемішують суміш, подають її і шліфують після висихання. Завдяки цьому процес відбувається швидше, ніж при використанні інших варіантів стяжки. На цьому етапі ремонту можна додати звукову або теплоізоляцію, водяну теплу підлогу і розрахувати вартість заздалегідь.
Плиткові роботи
Будь-які приміщення, будь-які поверхні, будь-які види плитки. В процесі укладання плитки найголовніше - досвід майстра. Охайна робота, ідеально рівні шви і відповідний тип покриття надають гарного вигляду навіть недорогій плитці. Наші майстри мають більше 7 років досвіду і безкоштовно проконсультують вас щодо кращих рішень.
Малярні роботи
Малярські роботи - це не тільки фарбування, це цілий комплекс заходів, які потрібно якісно втілити на кожному етапі. Спочатку підготовчі роботи на поверхні, потім ґрунтування і шпатлювання, а вже вкінці нанесення фінішної фарби. Наші майстри з малярних робіт не тільки втілюють проекти будь-якої складності, а й професійно допомагають підібрати склад фарб і технології фарбування, які найкраще підійдуть для конкретного приміщення.
Дизайн інтер'єру
Ми створюємо повноцінний дизайн для будь-якого типу об'єктів: квартир, офісів, заміських будинків, громадських приміщеннь. Дизайн - це складний комплекс з 13 етапів, в процесі яких враховуються всі ваші побажання і потреби.
Ремонт під ключ
Ми робимо комплексний ремонт з нуля - і до останнього вимикача, поки приміщення не буде повністю готове до експлуатації. Працюємо з приміщеннями будь-якого призначення з широким спектром бюджету.

ЧОМУ МИ?

Ви можете нам довіритися, тому що у нас:
 • Стабільна якість
  Ми контролюємо якість на всіх етапах ремонту - за кожен проект несе особисту відповідальність конкретна людина.
 • Власне обладнання
  Ми працюємо зі своїм обладнанням - це дозволяє знизити загальний бюджет і бути впевненими, що техніка не підведе.
 • Прозорі умови
  Ми оформляємо співпрацю офіційно - працюємо за договором, в якому вказані терміни, кошторис і гарантії.
 • Річна гарантія
  Ми даємо гарантію: протягом року все буде виглядати і працювати так, як в день здачі. Якщо ми помилилися - переробимо без ухилень.
Бренди, з якими працюємо
Зв'яжіться з нами за допомогою одного з телефонів. Ми завжди раді відповісти на ваші запитання і дати безкоштовну консультацію.
Телефони:
+38 (044) 221-35-48
+38 (067) 327-04-16
+38 (094) 821-35-48

Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube | Pinterest
© 2008 - 2020 Сайт компанії Сан-Строй, м. Київ
Від штукатурки до повноцінного ремонту «під ключ»