САН-СТРОЙ

Дизайн інтер'єру

Гарний і практичний дизайн інтер'єру від досвідчених дизайнерів за доступною ціною.
Дизайнери нашої компанії зроблять ваше приміщення неповторним, естетичним, а головне - зручним. Ми створюємо індивідуальні рішення дизайну інтер'єру житлових і комерційних приміщень.
Більше 10 років допомагаємо створювати нашим клієнтам затишок в квартирах і ефективні робочі простори в офісах.

Перш ніж приступити до роботи над проектом, дизайнер проводить безкоштовну консультацію, де з'ясовує, що саме вам потрібно. Як тільки взаєморозуміння буде знайдене, ви підписуєте договір на послуги дизайну інтер'єру - і фахівець починає проектування. Розробка дизайну проводиться відповідно до строків, зазначених у договорі, після отримання авансової передплати.

Деякі складові етапи комплексного дизайн-проекту квартири:
 1. Обмірний план;
 2. План демонтажу і установки перегородок та інших конструкцій;
 3. План по розміщенню меблів і розмітка функціональних зон;
 4. Плани освітлення і розміщення електрообладнання та розеток;
 5. План побудови стель і конструкції підлогового покриття;
 6. Розкладка плитки для кухні і санвузла;
 7. Пояснення до архітектурного проекту;
 8. Тривимірна електронна візуалізація приміщень;
 9. Список рекомендації з підбору будівельних матеріалів, освітлювальних приладів, сантехнічного обладнання.

Послуги дизайнера інтер'єру

Дизайнер виїжджає на об'єкт і робить необхідні виміри, потім складає детальне технічне завдання по стилістиці і зонуванню простору, функціоналу і іншим деталям, робить макети.
 • Перепланування квартир. Новий погляд на вашу квартиру - створення сучасного і зручного для всіх мешканців простору, із зонуванням кімнат, впровадженням сучасних технологій і стилістичних рішень.
 • Перепланування офісів. Обличчя вашої компанії, де відбувається вся магія бізнесу, потребує постійного оновлення, щоб слідкувати найсучаснішим тенденціям стилю і інновацій.
 • Дизайн-проект квартири. Робимо проекти для всіх можливих варіантів квартир:
 1. Дизайн 1-кімнатної квартири;
 2. Дизайн 2-кімнатної квартири;
 3. Дизайн 3-кімнатної квартири;
 4. Дизайн "сталінки";
 5. Дизайн "хрущовки";
 6. Дизайн "чешки".
 • Беремося за проектування окремих кімнат. Вдихнемо свіжість у ваш будинок, розробивши функціональний, зручний і красивий дизайн:
 1. Дизайн інтер'єру ванної;
 2. Дизайн кухні;
 3. Дизайн вітальні;
 4. Дизайн передпокою;
 5. Дизайн туалету;
 6. Дизайн коридору;
 7. Дизайн спальні.
 • Дизайн-проект приватного будинку. Часто будинки відрізняються нестандартним плануванням і великою площею. Щоб об'єднати ці окремі елементи в єдиний ансамбль, потрібен досвід професіонала, який відразу бачить, як функціонально, але красиво розмежувати простір.
 • Дизайн-проект офісу. Продуктивність, стиль і функціональність - головні якості робочого простору, які допомагають розвивати бізнес. Створимо офіс, в якому приємно працювати і куди не соромно запрошувати клієнтів і партнерів.
 • Декорування інтер'єру. Якщо переробка простору з точки зору функціональності не потрібна, його завжди можна освіжити за допомогою нового декорування
 • Художній розпис. Допоможемо втілити унікальність і неповторність, оздобивши ваше приміщення новими художніми елементами
 • Дизайн інтер'єру кафе. Розробимо гарний і зручний дизайн ресторану, який буде створювати настрій і допоможе вашим відвідувачам налаштуватися на неквапливе і приємне проведення часу та прийом чудових страв від вашого шеф-кухара.
Ціни на послуги дизайнера інтер'єру

Вартість дизайн проекту за м²

Дизайн житлового інтер'єру
Створення проекту квартири або будинку в єдиному стилістичному образі. Передбачає перепланування і зонування кімнат. Створення однаково зручних умов для всіх мешканців квартири.
від 350 грн/м²
Дизайн комерційного приміщення
Розробка концепції стилю для магазину, салону, клубу. Перепланування та зонування. Розробка креслень. Текстурно - колеровочна добірка матеріалів і меблів. Комп'ютерна 3-D модель.
від 250 грн/м²
Дизайн офісного інтер'єру

Розробка концепції дизайну офісу. Перепланування та зонування. Розробка креслень. Добірка матеріалів і меблів по текстурі і кольору. Комп'ютерна 3-D модель.
від 200 грн/м²

Розрахунок вартості дизайну інтер'єру

Заповніть заявку зараз і ми передзвонимо вам, щоб відповісти на питання і погодити час візиту замірника
+38(067) 327-04-16
+38(044) 221-35-48
Час роботи: Пн–Пт, 09:00–19:00
© 2008 - 2020 Сайт компанії Сан-Строй, м. Київ
Від штукатурки до повноцінного ремонту «під ключ»