САН-СТРОЙ

Малярні роботи

Послуги досвідчених малярів. Всі види фарбувальних робіт за доступними цінами.
Команда майстрів підготує поверхню до фарбування і якісно пофарбує ваші стіни та інші поверхні в квартирі, котеджі, офісі або торговому приміщенні по Києву і області.
Ми працюємо з 2008-го і реалізували понад 4000 проектів, наші фахівці мають не менше 7 років досвіду у будівельних роботах. Ми користуємося власним обладнанням, тому впевнені в якості своїх послуг. Даємо річну гарантію на всі завершені проекти за договором.

Малярні роботи - заключний етап ремонту і цілий комплекс процедур. Після всіх будівельних робіт саме фарбування стає фінальним акордом перед декоруванням інтер'єру і створює закінчений образ приміщення. Щоб фарба лягла рівно, потрібно попередньо вирівняти і підготувати поверхню. Щоб згодом вона не зсихалася, не тріскалася і не деформувалася, ми ретельно дотримуємось правильної механіки нанесення.

Перед стартом будь-якого проекту проведемо безкоштовну оцінку і укладемо договір. Можна розділити проектний процес на 4 етапи:
 1. Наші фахівці приїжджають до вашого приміщення, оцінюють обсяг робіт, роблять виміри і пропонують варіанти реалізації;
 2. Ми безкоштовно прораховуємо і прописуємо в кошторисі вартість робіт і матеріалів, терміни виконання і гарантійні умови - узгоджуємо кошторис з вами;
 3. Після підписання договору отримуємо авансову оплату, після чого завозимо матеріали та обладнання, приступаємо до виконання робіт;
 4. Здаємо проект, підписуємо акт здачі-приймання робіт, отримуємо повну оплату за договором.

Послуги маляра

Замовте безкоштовне вимірювання і розрахунок вартості послуг маляра для вашого проекту - і отримаєте детальну консультацію з рекомендаціями.
 • Безповітряне фарбування. Застосовуємо технологію фарбування безповітряним способом. Фарбуємо фасади, ангари і склади, металоконструкції, офіси і квартири. Найбільша ефективність досягається на великих об'єктах. Однорідний шар фарби лягає рівно без смуг і патьоків.
 • Фарбування стін. Ретельно проводимо підготовчий етап, щоб поверхня була рівною, чистою, сухою. Тестуємо колір обраної фарби, покривши частину стіни, при різному освітленні - під кутом і на кінцевій фактурі поверхні він може виглядати не так, як на етапі підбору.
 • Фарбування стель. Акуратно фарбуємо стелю, щоб не порушити візуальний баланс приміщення. При фарбуванні стель враховуємо падіння світла з вікон.
 • Фарбування відкосів. Акуратно фарбуємо укоси, щоб не забруднити вікна. Ретельно підбираємо колірне рішення, щоб вони візуально не вибивалися із загальної картини приміщення і не руйнували відчуття гармонії.
 • Фарбування радіаторів опалення. Правильно підбираємо фарбу, враховуючи фактуру поверхні радіатора, щоб якісно профарбувати навіть найскладніші форми. Радіатори можна використовувати як елемент дизайну, можна «заховати», пофарбувавши в один тон зі стіною, або навпаки - виділити як яскравий колірний акцент.
 • Побілка стелі і стін. Побілка - це просто, швидко і недорого. Ефективне рішення в умовах економії грошей або часу. Для такої нескладної процедури важливо підібрати правильні матеріали, вирівняти поверхню і рівномірно нанести всі шари.
 • Розпис стін. Незвичайне дизайнерське рішення, яке виділить будь-яке приміщення і зробить його екстраординарним. Виконується під замовлення.
 • Грунтовка поверхонь. Один з найважливіших етапів фарбування - підготовчий. Якісно грунтуємо поверхні, щоб фарби витрачалося менше, а трималася вона довше.

Ціни на малярські роботи

Ціна на послуги залежить від складності підготовки поверхні до фарбування і нанесення лакофарбових матеріалів. Вартість матеріалів залежить від виробника, параметрів, якості. Наш повний прайс-лист малярних робіт містить більше 100 позицій. Зв'яжіться з нами, розкажіть про ваш проект - і ми безкоштовно зробимо розрахунок його вартості.

Вартість фарбування стін

Розцінки на фарбування стелі

Ціна фарбування укосів

Прайс на фарбування радіаторів опалення

Ціна розпису стін акрилом, маслом

Розрахунок вартості малярних робіт

Заповніть заявку зараз і ми передзвонимо вам, щоб відповісти на питання і погодити час візиту замірника
+38(067) 327-04-16
+38(044) 221-35-48
Час роботи: Пн–Пт, 09:00–19:00
© 2008 - 2020 Сайт компанії Сан-Строй, м. Київ
Від штукатурки до повноцінного ремонту «під ключ»